Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
379 m²
Zastavěná plocha
379 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Suchý 680 01
Česko

Okres
Blansko
Cena
2150000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně nabízíme přízemní rodinný dům o zastavěné ploše 379 m2 a celkové ploše parcel 556 m2 v obci Suchý. Nemovitost je v původním stavu s členitou dispozicí a je vhodná k vícegeneračnímu bydlení nebo ubytování. Je zde velmi rozsáhlý půdní prostor. Zajímavá investiční příležitost. K dispozici jsou dvě obytné části, s vlastním vchodem, velké zázemí domu a stodola / garáž. Před domem je předzahrádka orientovaná na jih. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, elektřinu a plynovod. V současné době je zde septik s přepadem do trativodu, ale v obci se momentálně buduje veřejná kanalizace, na kterou se poté lze připojit. Dům se nachází jen 50 metrů od Sušského rybníka ! 200 metrů od obchodu a autobusové zastávky, 300 metrů od mateřské školy. Jedná se o vyhledávanou rekreační lokalitu a příjemné prostředí k rekreaci, pronájmu či bydlení. Více informací u makléře. Vhodné také jako: chata, chalupa, rekreační objekt. Z důvodu novelizace zákona č. 406/2000 Sb. musí být uvedena hodnota PENB G, (z důvodu nedodání PENB).

Máte zájem o bližší informace?

9621

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.