Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
90 m²
Zastavěná plocha
42 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Adresa

Radějov 69667
Česko

Okres
Hodonín
Cena
3095000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji podsklepenou dvoupodlažní chatu, obklopenou nádhernou přírodou v rekreační oblasti Lučina v podhůří Bílých Karpat. Zastavěná plocha je 42m2 plus pozemek 385m2. Ve spodní, zděné části je umístěna koupelna, WC a velká místnost s krbovými kamny. V přízemí se nachází kuchyňský kout, místnost na spaní a krásná společenská místnost s krbovými kamny, ze které se vychází na terasu, nabízející výhled na okolní krajinu. V podkroví je možnost spaní pro 4 osoby.
Voda je z vlastní vrtané studny s rozvodem do chaty. Odpady z WC jsou svedeny do septiku. Chata je připojena k elektřině. Příjezd po zpevněné cestě až k chatě. Chata je udržovaná, možno okamžitě užívat. Pro více informací kontaktujte makléře. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

4625

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?