Prodej chalupy se zahradou Bohdalice - Pavlovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
178 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
Chalupa
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Bohdalice-Pavlovice 683 41
Česko

Okres
Vyškov
Cena
3550000 Kč
za nemovitost

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi dům/chalupu se zahradou v obci Bohdalice-Pavlovice. Chalupa se nachází na kraji obce, na klidném místě v těsné blízkosti okolních lesů (nedaleko se nachází přírodní rezervace Ve žlebcách). Dům je vhodný jak pro rekreaci, tak k trvalému bydlení.

Dům je v původním udržovaném stavu určeném k modernizaci. Objekt je napojen na veškeré IS. Vytápění plynovým kotlem. Velkou devizou je potom solární technologie na ohřev vody. Vytápění je ústřední plynové. Dům je postaven z tvárnic Siporex. Okna jsou částečně vyměněná za Euro okna.

Jedná se o rodinný dům s dvěma obytnými podlažími a obytným podkrovím, dispozičně řešený jako 4+1 (+ podkroví). Dům je podsklepený. Parkování je krytém v garážovém přístřešku, který navazuje na obytnou část domu.

Obec Bohdalice - Pavlovice se nachází pouhé 9 km od sjezdu na dálnici D1 a disponuje vynikající dostupností do Vyškova 10 minut a do Brna 30 minut. V okolí se nachází spousta možností pro volnočasové aktivity (cyklostezky, turistika, rybolov, houbaření).

PENB nebyl dodán, proto s ohledem na legislativní požadavky uvádíme energetickou třídu „G“.

Rodinný dům je kompletně vyklizený. K nastěhování ihned. Více informací u makléře.

Pozemek celkem: 383 m2
Zastavěná plocha a nádvoří: 129 m2

Dispozice:
1.NP: vstupní chodba (2,5 m2), hala (7,2²), pokoj (20,2 m2), kuchyně (13,0m2) koupelna (3,4 m2), WC (1,0 m2), schody (4,6 m2)
2.NP: hala (8,0 m2), hala (7,2²), pokoje (20,2 m2, 16,0m2, 11,7 m2)
PODKROVÍ: cca 35 m2 a SKLEP: cca 35 m2

Máte zájem o bližší informace?

7134

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.