Prodej chalupy se zahradou Bohdalice - Pavlovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
178 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
Chalupa
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Bohdalice-Pavlovice 683 41
Česko

Okres
Vyškov
Cena
0 Kč
za nemovitost

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi dům/chalupu se zahradou v obci Bohdalice-Pavlovice. Chalupa se nachází na kraji obce, na klidném místě v těsné blízkosti okolních lesů (nedaleko se nachází přírodní rezervace Ve žlebcách). Dům je vhodný jak pro rekreaci, tak k trvalému bydlení.

Dům je v původním udržovaném stavu určeném k modernizaci. Objekt je napojen na veškeré IS. Vytápění plynovým kotlem. Velkou devizou je potom solární technologie na ohřev vody. Vytápění je ústřední plynové. Dům je postaven z tvárnic Siporex. Okna jsou částečně vyměněná za Euro okna.

Jedná se o rodinný dům s dvěma obytnými podlažími a obytným podkrovím, dispozičně řešený jako 4+1 (+ podkroví). Dům je podsklepený. Parkování je krytém v garážovém přístřešku, který navazuje na obytnou část domu.

Obec Bohdalice - Pavlovice se nachází pouhé 9 km od sjezdu na dálnici D1 a disponuje vynikající dostupností do Vyškova 10 minut a do Brna 30 minut. V okolí se nachází spousta možností pro volnočasové aktivity (cyklostezky, turistika, rybolov, houbaření).

PENB nebyl dodán, proto s ohledem na legislativní požadavky uvádíme energetickou třídu „G“.

Rodinný dům je kompletně vyklizený. K nastěhování ihned. Více informací u makléře.

Pozemek celkem: 383 m2
Zastavěná plocha a nádvoří: 129 m2

Dispozice:
1.NP: vstupní chodba (2,5 m2), hala (7,2²), pokoj (20,2 m2), kuchyně (13,0m2) koupelna (3,4 m2), WC (1,0 m2), schody (4,6 m2)
2.NP: hala (8,0 m2), hala (7,2²), pokoje (20,2 m2, 16,0m2, 11,7 m2)
PODKROVÍ: cca 35 m2 a SKLEP: cca 35 m2

Máte zájem o bližší informace?

7134

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.