Prodej bytu 4+kk, 181 m2 - Jundrov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
4+kk
Obytná plocha
110 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Gellnerova
Brno 63700
Česko

Městská část
Brno-Jundrov
Okres
Brno-město
Cena
13990000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám novostavbu mezonetového bytu v městské části Brno – Jundrov dispozičně řešen jako 4+kk / 5+kk. Užitná plocha jednotky je 181,32 m2 včetně terasy o velikosti 38 m2. Byt se rozprostírá na dvou patrech domu a to na druhém a třetím patře.

Bytový dům, ve kterém je jednotka umístěna, se nachází v zástavbě rodinných domů. Původní dvougenerační dům, byl kompletně transformován a zrekonstruován na dvě exkluzivní bytové jednotky.

2. NP o ploše 61,25 m2 je situováno jako 2+kk s prostornou terasou o rozměrech 38,26 m2 s následným rozložení pokojů: ložnice (12,60 m2) s vlastní koupelnou (5,46 m2); obývací pokoj (25,05 m2); jídelna (8,79 m2) a kuchyň (9,35 m2).
3. NP o velikosti 48,15 m2 je rozděleno na 2 samostatné pokoje. První pokoj o rozměrech 22,58 m2, další samostatný pokoj o velikosti 16, 89 m2 a koupelna se sprchovým koutem o výměře 4 m2.

Pro parkování aut je možné využít společný prostor na dvoře domu určené pro dvě vozidla.

O úložný prostor nebudete mít nouzi. K bytové jednotce náleží velký sklep o výměře 10,98 m2. V přízemí tohoto domu najdete také společnou technickou místnost.

Tento byt je pro Vás nachystán ve standardu - podlaha, dveře, koupelny.
Podlaha - vinylová, barva dubu - designart home click SAKIA dřevěná struktura.
Interiérové dveře - bílé, matné - oživené hranatou klikou IBIZA spolu s kováním v černém provedení.
Dlažba a Obklady v koupelnách - velkoformátová dlažba 120x60cm - Atlas Concorde Solution CODEC White.
Sanita - vybavená značkami Tres, Riho HAMAR, Hopa ARCO, Terma SIMPLE, Santech Allianz GLOW.
Více o standardech a výběru již připravovaného bytu Vám poskytne realitní makléřka. Výše zmíněný aktuální výběr naleznete na reálných vizualizacích.

Předpoklad dokončení bytu je 03/2022.

Jestli přemýšlíte, jak skloubit požadavek bydlení v bezprostřední blízkosti centru Brna a přitom si užívat poklidu lesů a řeky Svratky, nemáte co řešit. Jundrov je pro Vás jako stvořený.

Zdali Vás tato exkluzivní nabídka oslovila neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám individuálně představím celý projekt s možností využití prostor pro Vaši maximální spokojenost.

Budu se těšit na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

4830

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?