Prodej bytu 4+kk, 145 m2 - Jundrov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
4+kk
Obytná plocha
125 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Březová
Brno 637 00
Česko

Městská část
Brno-Jundrov
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za nemovitost

Poslední volný byt tohoto projektu – 4+kk v městské části Brno – Jundrov. Bytová jednotka s výměrou užitná plochy včetně terasy 125 m2 disponuje rozlehlou zahradou o velikosti 84 m2, zelenou střechou o výměře 19 m2. K bytové jednotce dále náleží dvě vyhrazená parkovací místa o celkové velikosti 36 m2. Jednotka se nachází ve druhém patře bytového domu, který se nachází v zástavbě rodinných domů na ul. Březová.

Dispozice:
vstupní hala 11,1 m2; obývací pokoj s kuchyňským koutem 32,4 m2; koupelna s vanou 6,3 m2; samostatné wc 2,1; pokoj 9,9 m2; pokoj 15,6 m2; šatna 3,8 m2, ložnice 14,8 m2, koupelna se sprchovým koutem a WC 4 a sklepní kóje 1,6 m2.
Dále je k bytu ve výhradním užívání zahrada o velikosti 84,2 a střešní zeleň 18,5. V neposlední řáda k bytu náleží dvě parkovací místa.

Byt pro Vás bude přichystán v následujícím standardu. Obě koupelny plně vybavené sanitou, obklady / stěrkou, sprchovým koutem a volně stojící vanou značky VILLEROY & BOCH, KLUDI; dále podlahy – keramická dlažba + dřevěná dýhovaná / litá PU podlaha; dveře – vstupní dveře bezpečnostní hliníková, interiérové dveře z masivu velkoformátové se skrytou zárubní, dřevěné lakované / CPL; okna a francouzské dveře hliníkové antracitové s izolačním trojsklem. Tepelné čerpadlo zajištuje vytápění bytu, komfort tepla Vám dále bude doplňovat podlahové teplovodní vytápění. V kuchyni příprava elektřiny, vody a odpadu pro kuchyňskou linku, v koupelně příprava pro pračku a sušičku. Byt je možné dokončit dle vlastního výběru z předem připravených standardů. Avšak velkou výhodu je možnost zvolit si standardy vlastní po domluvě s developerem.

Jestli přemýšlíte, jak skloubit požadavek bydlení v bezprostřední blízkosti centra Brna a přitom si užívat poklidu lesů a řeky Svratky, nemáte co řešit. Jundrov je pro Vás jako stvořený.

Zdali Vás tato exkluzivní nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám individuálně představím celý projekt s možností využití prostor pro Vaši maximální spokojenost.

Budu se na Vás těšit na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

10171

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.