Prodej bytu 3+1 se zahrádkou za domem, v cihlovém domě na ul. Sportovní

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
68 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Sportovní
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-Královo Pole
Okres
Brno-město
Cena
6100000 Kč
za nemovitost

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, na ul. Sportovní.

Jedná se o byt ve zvýšeném přízemí cihlového, zrekonstruovaného domu se zahradou 269 m2, Součástí prodeje je i podíl o velikosti 1/8 na pozemku - zahradě, kterou je možné využívat k odpočinku nebo pěstování plodin. Vnitroblok se zahradou je odhlučněný od okolních rušných ulic.

Přestože se jedná o lokalitu blízko centra, je možné během celého dne parkovat před domem, kde zůstávají volná parkovací místa. Lokalita spadá do parkovací zóny C, kde je parkování zdarma ve všední dny od 6 do 17 hod a o víkendu. V ostatní časy si může majitel zřídit tzv. rezidentní parkování za 200,-Kč ročně.

Celková plocha bytu je 68 m2, obytné místnosti jsou velké 16 +15 + 12 m2, kuchyně 10 m2 + spíž 1 m2, předsíň je velká 11 m2, ostatní plochu tvoří koupelna s vanou a oddělené WC. Do všech místností jsou samostatné vstupy z předsíně. Nejmenší obytná místnost a kuchyně jsou orientované do zahrady za domem, ostatní pokoje směrem do ulice. Před okny je zatravněná předzahrádka.

Byt je napojen na veškeré IS, vytápění zajišťuje vlastní plynový, kombinovaný kotel.

Dům, ve kterém se byt nachází prošel před několika lety celkovou rekonstrukcí, původní stavba pochází z 30 - 40 let minulého století.

Byt je naopak k rekonstrukci určený, je převážně v původním stavu, došlo pouze k výměně dvou oken za plastová a instalaci nového radiátoru v jedné z obytných místností a pořízení nového kotle.

Měsíční platby správci domu jsou 1.461,-Kč ( záloha na spotřebu vody je aktuálně snížená na minimum 111 Kč). Zálohy na spotřebu plynu a elektřiny se platí samostatně jejich dodavatelům.

Uvolnění bytu: ihned.

Máte zájem o bližší informace?

9768

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.