Prodej bytu 3+1, 91 m2 - Boskovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
91 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Otakara Kubína 1586/13
Boskovice 680 01
Česko

Okres
Blansko
Cena
3990000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji prostorný byt o velikosti 3+1 na ulici Otakara Kubína v Boskovicích. Tento byt se nachází v nízkopodlažním cihlovém domě, který prošel revitalizací – nová střecha, zateplení a plastová okna. Byt o celkové výměře 91 m2 zahrnuje kuchyni, obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, chodbu, komoru, koupelnu, WC a spíž.

Součástí bytu jsou také dva sklepy, které poskytují dostatek úložného prostoru. Vytápění je zajištěno vlastní plynovou kotelnou. Byt je v původním, ale udržovaném stavu, což umožňuje budoucímu majiteli individuální přizpůsobení a rekonstrukci dle vlastních představ.

Boskovice jsou město s bohatou občanskou vybaveností. Nabízí širokou škálu služeb, jako jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody, restaurace a sportovní zařízení. Město je také známé svým historickým centrem, kde najdete zámek, židovské památky a další turistické atrakce. V blízkosti se nachází také přírodní parky a rekreační oblasti, které poskytují možnosti pro volnočasové aktivity a relaxaci.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. K ceně bude připočtena provize RK. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dispozice: velikost: 3+1; celková výměra bytu: 91m2 vč. sklepa;
Výměry: kuchyně 9,5 m2, obývací pokoj 16,8 m2, ložnice 14,5 m2, dětský pokoj 8,8 m2, chodba 10,1 m2, komora 4,4 m2, koupelna 3,6 m2, WC 1,3 m2, spíž 0,6 m2, sklep 11,9 m2 a 9,9 m2 ; výtah: ne;
konstrukce: cihlová; vlastnictví: osobní; podlaží: 3/3; kotelna: centrální plynová;
podlahy: parkety, dlažba; samostatná měřidla: ano; nastěhování: dohodou;
náklady na byt: 5.640,-Kč/měsíc + el;

Máte zájem o bližší informace?

11681

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.