Prodej bytu 2+kk, 65m2 včetně terasy / jednotka č. 5.15 / - Brno - Dornych

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+kk
Obytná plocha
65 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Dornych 510/38
Brno 617 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
5990000 Kč
za nemovitost

Ideální investiční příležitost k pronájmu!
Centrum Brna, přitom klidný vnitroblok!
Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky!
Jednotka nacházející se v novostavbě polyfunkčního domu!
K dispozici parkování!

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku, která bude umístěna v novostavbě polyfunkčního domu DORNIA, ve dvorním traktu ul. Dornych. Dům bude disponovat 6ti nadzemními a jedním podzemním podlažím. Orientace domu je východo - západní, což zajišťuje bohatou prosluněnost veškerých jednotek.
Strategická poloha tohoto projektu je ideální příležitostí k pořízení investiční nemovitosti. V dochází vzdálenosti je centrum města, OC Vaňkovka a bezpočet společnosti zaměstnávající velké množství pracujících, což je ideální příležitost možných pronájmů za velmi výhodné ceny.

Nabízený byt se nachází v 5NP domu. Výměra bytu činí 39m2. K jednotce náleží prostorná terasa s výměrou 26m2, která Vám poskytne dostatečný prostor k příjemnému posezení i výrazně rozšíří užitnou plochu. Byt je velmi prakticky a funkčně řešen. Ze zádveří vstoupíte do koupeny se sprchovým koutem a toaletou a do obytné části s prostorem pro kuchyňský kout. Na obytnou část navazuje prostorná terasa.
Výměra bytu 39,9m2 +26,1m2 terasa.

V objektu bude realizováno 122 bytů a ateliérů s dispozičním řešením 1KK - 2KK. Většina jednotek disponuje terasou. Možné dokoupení sklení kóje či parkovacího stání, tedy Vám odpadne věčný problém, kde v centru zaparkovat!
Jednotka i celý projekt polyfunkčního domu budou provedeny ve vysokém standardu.
V domě je k dispozici výtah.

Dokončení, kolaudace a následné předání jednotek je plánováno na 2/2025.
Postup při koupi:

- po podpisu Rezervační smlouvy, úhrada rezervační zálohy
- podpis Smlouvy o smlouvě budoucí
- úhrada kupní, ceny, kolaudace, podpis Kupní smlouvy
- po úhradě kupní ceny a podpisu Kupní smlouvy dochází k převodu vlastnického práva na Katastru nemovitosti s následným fyzickým předáním jednotky kupujícímu

Možno financovat hypotečním úvěrem. S financováním Vám velmi rádi pomůžeme.
Měsíční výnos z nájmu 17.000Kč + náklady na služby. S vyhledáním vhodného nájemníka Vám velmi rádi pomůžeme.
Jednotkou je možno předat kompletně zařízenou v různých cenových relacích.

Cena parkovacího stání od 400.000 - 650.000Kč
Cena sklepní kóje 100.000Kč

Jsem přesvědčen, že Vás tato ojedinělá nabídka bytů a ateliérů osloví. Velmi rád se Vámi setkám osobně a můžeme společně probrat podrobnosti celého projetu a detaily dalších nabízených jednotek projektu DORNIA.

Máte zájem o bližší informace?

12010

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.