Prodej bytu 2+kk, 65m2 včetně terasy / jednotka č. 5.15 / - Brno - Dornych

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+kk
Obytná plocha
65 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Dornych
Brno 617 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
5090000 Kč
za nemovitost

Ideální investiční příležitost!
Centrum Brna!
Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky!
Jednotka nacházející se v novostavbě polyfunkčního domu!
K dispozici parkování!

V zastoupení developera Vám s potěšením mohu nabídnout k prodeji bytovou jednotku, která bude umístěna v novostavbě polyfunkčního domu DORNIA, ve dvorním traktu ul. Dornych. Dům bude disponovat 6ti nadzemními a jedním podzemním podlažím. Orientace domu je východo - západní, což zajišťuje bohatou prosluněnost veškerých jednotek.
V domě je k dispozici výtah.

Nabízený byt se nachází v 5NP domu. Výměra bytu činí 39m2. K jednotce náleží prostorná terasa s výměrou 26m2, která Vám poskytne dostatečný prostor k příjemnému posezení i výrazně rozšíří užitnou plochu. Byt je velmi prakticky a funkčně řešen. Ze zádveří vstoupíte do koupeny se sprchovým koutem a toaletou a do obytné části s prostorem pro kuchyňský kout. Na obytnou část navazuje prostorná terasa.
Výměra bytu 39m2 +26m2 terasa.

V objektu bude realizováno 122 bytů a ateliérů s dispozičním řešením 1KK - 2KK. Většina jednotek disponuje balkónem či terasou. Možné dokoupení sklení kóje či parkovacího stání, tedy Vám odpadne věčný problém, kde v centru zaparkovat!
Jednotka i celý projekt polyfunkčního domu budou provedeny ve vysokém standardu.

Dokončení, kolaudace a následné předání jednotek je plánováno na 4/2025.
Postup průběžné úhrady kupní ceny:

- po podpisu Rezervační smlouvy - úhrada provize 5% + DPH z ceny jednotky
- po podpisu SSBK úhradu 20% z ceny nemovitosti
- po dokončení hrubé stavby úhrada 40% z ceny nemovitosti
- po dokončené hrubých rozvodů, ZTI a elektra úhrada 30% z ceny nemovitosti
- po kolaudaci a propisu změny prohlášení vlastníka na KN úhrada 10% z ceny nemovitosti

Speciální nabídka pro kupující, kteří uhradí 100% kupní ceny po podpisu SSBK - 10% zvýhodnění z ceny jednotky!

S financováním Vám velmi rádi pomůžeme.

Cena parkovacího stání od 400.000 - 650.000Kč
Cena sklepní kóje 100.000Kč

Jsem přesvědčen, že Vás tato ojedinělá nabídka bytů a ateliérů osloví. Velmi rád se Vámi setkám osobně a můžeme společně probrat podrobnosti celého projetu a detaily dalších nabízených jednotek rezidence DORNIA.

Máte zájem o bližší informace?

9851

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.