Prodej bytu 2+1 s užíváním zahrady a parkováním, 76 m2 - Židlochovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+1
Obytná plocha
56 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Tyršova
Židlochovice 667 01
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
3950000 Kč
za nemovitost

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 (aktuálně upravenou na 3+1). K bytu je také možné využívat část zahrady za domem a parkovací místo.

Výměra pouze bytu činí 56 m2. Kromě toho byt disponuje balkonem (1,59 m2), dvěma velkými sklepy (12,18 m2 + 8,26 m2). Je situovaný ve 2. (ze dvou) nadzemním podlaží cihlového bytového domu na ul. Tyršova v Židlochovicích.

Byt v minulosti prošel kompletní rekonstrukcí. Jsou zde nové měděné rozvody elektřiny, nové rozvody vody a topení. Pro ohřev vody a vytápění slouží plynový kotel umístěný v koupelně. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, podlahy jsou laminátové.

Nábytek a vybavení z fotek může v bytě zůstat. Je zde několik velkých šatních skříní, stůl, židle a hezky udržovaná prostorná kuchyňská linka. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo a je zde také příprava pro pračku. Všechny pokoje jsou neprůchozí a přístupné z centrální chodby bytu. Dispoziční řešení naleznete v půdorysu v obrázcích.

K bytu náleží dva velké sklepy v suterénu. K parkování je možné využívat vnitroblok bytového domu. Za domem se kromě parkování nachází také záhradky. Každý z bytů má historicky zaužívanou možnost využívat svou konkrétní část zahrady.

Město Židlochovice je obec s rozšířenou působností, což znamená, že přímo zde dokážete vyřídit všechno od občanských a řidičských průkazů až po své podnikání a mnoho dalšího. Má také bohatou historii a může se pochlubit hned několika památkami.

V Židlochovicích naleznete vše pro velice komfortní život. Přímo naproti bytovému domu se nachází základní škola a o pár domů vedle je gymnázium. V dochozí vzdálenosti jsou také potraviny, mateřská škola, restaurace, kavárny, pošta nebo také lékaři.

Pro aktivní odpočinek je možné zabloudit do nedalekého krásného zámeckého parku s volně chovanou jelení a mufloní zvěří, na známou Akátovou věž nebo v letním období na okolní cyklostezky, koupaliště a venkovní sportoviště.

Díky nedávno otevřené vlakové stanici jsou Židlochovice výborně dostupné z Brna, kromě auta a autobusu, také vlakem (25 min. jízdy vlakem).

Byt je k dispozici ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Michaela Jakeš Bočová
Mgr. Michaela Jakeš Bočová

9749

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.