Prodej bytu 2+1, Brno Veveří, cihlový dům, parkovací stání, neprůchozí pokoje, ulice Cihlářská

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+1
Obytná plocha
58 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Cihlářská
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
6300000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji pěkný světlý byt 2+1 v OV v atraktivní lokalitě Brno - Veveří, na ulici Cihlářská. Byt situován v 7.nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. CP bytu je 55,4 m2, k němu náleží sklepní kóje 2,1 m2 a spoluvlastnický podíl 1/16 na pozemku ve dvoře (parkovací místa) o celkové výměře 128 m2. Dispozice bytu: kuchyně se spížkou 10 m2, vstupní hala 10,9 m2, první ložnice 15,5 m2, druhá ložnice 14,6 m2, koupelna 2,3 m2, WC 1,1 m2 a komora 1 m2. Ložnice jsou neprůchozí. Orientace oken: obě ložnice západ, kuchyně východ. Byt se prodává jako částečně zařízený - pouze kuchyňská linka s vybavením, ostatní zařizovací předměty na fotografiích jsou stávajícího vlastníka. Parkování je možné ve dvoře, kde jsou jednotlivá parkovací stání vybavena zábranami. Možnost připojení kabelové TV a internetu. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost, do centra pár minut. Prohlídky po domluvě. Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB, prozatím uvádíme třídu G.

Máte zájem o bližší informace?

4884

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?