Pozemek pro výstavbu rodinného domu, Omice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
459 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Omice 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
4980000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám ke koupi jeden ze čtyř stavebních pozemků o výměře 459,1 m2 pro výstavbu rodinného domu.

Na pozemek byla zpracována studie umístění domu se třemi bytovými jednotkami o dispozici 2+kk (70 m2), 2+k (61 m2) a 4+kk (108 m2). Orientace pozemku zaručuje nerušený výhled na údolí říčky Bobrava a lesy Lipového vrchu. U domu jsou navrženy 3 garážová stání + další venkovní parkovací stání.

K nabízenému pozemku lze přikoupit i sousední pozemek a získat tak plochu téměř 1000 m2.

Omice se nachází v příjemné krajině v zeleni Bobravské vrchoviny s přírodním parkem Bobrava. Do Brna se vlakem dostanete na hlavní nádraží za 20 minut, autem budete na dálnici D1 za 10 minut, v Brně pak za 20 minut.

Blízkost přírodního parku Bobrava vás bude lákat ke každodenním procházkám přírodou či vyjížďkám na kole po mnoha cyklostezkách. Jedná se o chráněné území kolem středního toku říčky Bobravy, které je pokryto především břehovými porosty, mokřady, loukami a smíšenými lesy.

Podle architektonické studie bude:
- rodinný dům 1 umístěn na pozemku o výměře 459,1 m2 a bude o zastavěné ploše 274,4 m2
- rodinný dům 2 bude umístěn na pozemku o výměře 522,6 m2 a bude o zastavěné ploše 280,2 m2
- rodinný dům 3 bude umístěn na pozemku o výměře 514,1 m2 a bude o zastavěné ploše 272,2 m2,
- rodinný dům 4 bude umístěn na pozemku o výměře 459,1 m2 a bude o zastavěné ploše 274,4 m2.

Ke studii je k dispozici vyjádření Odboru výstavby, oddělení územního plánování Městského úřadu Šlapanice.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Máte zájem o bližší informace?

9369

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.