Pěkný domek 1+kk s parkováním, zahrádkou a zázemím - vesnička Formóza

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
34 m²
Zastavěná plocha
38 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Brod nad Dyjí 691 81
Česko

Okres
Břeclav
Cena
3000000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji útulný domek s dispozicí 1+kk a podlahovou plochou 34 m2, který se nachází v atraktivním komplexu vesničky Formóza v obci Brod nad Dyjí. Tento domek je ideální pro jednotlivce nebo páry hledající moderní a komfortní bydlení s nízkými provozními náklady.

Klíčové vlastnosti domku:

Dispozice: 1+kk, domek je kompletně bezbariérový
Podlahová plocha: 34 m2
Vybavení: plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, televize, prostorná koupelna se sprch. koutem a vstupní chodba s vestavěnou skříní
Parkování: k domu náleží parkovací stání
Zahrádka: společná zahrádka k pěstování zeleniny a bylinek
Posezení: několik krásných posezení s grilovištěm pro příjemné chvíle s rodinou a přáteli

Vesnička Formóza:
Moderní důstojné bydlení s nízkými náklady v krásném prostředí Jižní Moravy s bohatými možnostmi trávení volného času a zároveň zajištěnými službami přímo v areálu. Ve vesničce působí charitativní sociální služba a tím je zajištěna i případná pečovatelská služba s lékařem.
Majitelé domků ve vesničce Formóza se nemusí starat o údržbu a provoz. O vše se stará správce a k dispozici je také hospodyně. Služby zahrnují údržbu kolem domků, péči o zeleň, opravy a montáže v domcích, což zajišťuje pohodlné a bezstarostné bydlení.
Komplex je svého typu jedinečný a byl vybudován jako komfortní bydlení pro starší ročníky se všemi potřebnými službami.
Podlahové vytápění a ohřev vody je zajištěn centrálně tepelným čerpadlem a solárními panely.

Domek je možné koupit také jako vhodnou investici ke krátkodobým pronájmům.

Cena nemovitosti: 3.000.000 Kč + provize RK.

Měsíční náklady činí 1.900 Kč a zahrnují fond oprav, vytápění, správu, elektřinu, vodné a stočné, služby správce a úklid.

Lokalita:
Brod nad Dyjí je malebná obec situovaná v Jihomoravském kraji, známá svou krásnou přírodou a blízkostí vodních ploch, které nabízejí možnosti pro rekreaci a sportovní aktivity. V okolí obce se nachází vinařské oblasti, cyklostezky a turistické trasy, které lákají milovníky přírody a aktivního odpočinku. Díky výborné dopravní dostupnosti je možné snadno dosáhnout blízkých měst a obcí.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat. Tento domek je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v krásné lokalitě.
Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií.
Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním.

Máte zájem o bližší informace?

11600

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.