Novostavba bytu na pronájem s balkonem 3+kk, 77 m2 - Brno - Horní Heršpice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+kk
Obytná plocha
77 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Sokolova
Brno 619 00
Česko

Městská část
Brno-jih
Okres
Brno-město
Cena
26000 Kč
za měsíc

Dovolujeme si nabídnout k pronájmu krásnou novostavbu bytu o velikosti 3+kk s balkonem, sklepem a vlastním garážovým stáním v progresivní části města. Světlý byt se nachází nedaleko centra, s výbornou dopravní dostupností D1/D2. V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD, velký sportovně - relaxační areál a cyklostezka. Jedná se o bydlení splňující veškeré požadavky moderního bydlení. Z bytu je hezký výhled na řeku. Velkou výhodou potom je, že na bytě budete prvním nájemníkem.

Součástí bytu je vstupní chodba, pokoj s kuchyňským koutem (moderně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči AEG a Bosch), dvě ložnice, koupelna, samostatné WC a balkon. Komfortní klima v bytě je zajištěno pomocí předokenních dálkově ovládaných žaluzií. Vytápění objektu je dálkové. Energetická třída objektu je C (úsporná).

Cena 26.000, -Kč nájemné + 6.000, -Kč zálohy za energie a služby. Byt je ihned připraven k nastěhování. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmu. Bližší informace rádi poskytneme v RK.

Dispozice:
velikost: 3+kk; celková výměra bytu: 77,4 m2 vč. balkonu;
konstrukce: zděná; vlastnictví: osobní; podlaží: 4/6; výtah: ano;
podlahy: vinyl, dlažba; nastěhování: ihned

Vybavení: kuchyňská linka vč. spotřebičů (lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř, varná deska, trouba), vybavení koupelny a WC (připojení na pračku), předokenní elektrické rolety.

Máte zájem o bližší informace?

9822

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.