NOVÁ CENA! Prodej stavebního pozemku s vydaným SP pro výstavbu polyfunkční budovy - Brno - Tenorova

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
361 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Tenorova
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
12900000 Kč
za nemovitost

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnou velmi zajímavou investiční příležitost.

Jedná se o prodej pozemku s vydaným stavebním povolením ošetřující výstavbu polyfunkčního objektu - Brno ul. Tenorova.
Stavba je navržena jako čtyřpodlažní , kdy v 1 NP bude umístěno 5 parkovacích míst, technické zázemí a kočárkárna. Ve zbývajících třech nadzemních podlažích je schválena výstavba 10ti jednotek určených k bydlení. Dispoziční řešení je 1KK s vlastním sociálním zařízením a vždy s balkónem. Výměra jednotlivých jednotek činí 29,.... + ball'm 3. .........
Celková plocha nabízeného pozemku činí 361m2.

Cena 12.900.000Kč + provize RK.

Pevně věřím, že Vás tato jedinečná nabídka osloví. Velmi rád Vám poskytnu bližší informace či dostup
nou dokumentaci.

Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost, kdy je možné výstavbu ihned začít realizovat.
S případným pronájmem či prodejem realizovaného projektu Vám velmi rád pomohu.

Máte zájem o bližší informace?

7832

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.