Nadstandardní rodinný dům se zahradou Rezidence Bavaria Brno - Jehnice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
208 m²
Zastavěná plocha
82 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
rozestavěná nemovitost
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
15945000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení investora nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům 4+kk s prostornou garáží, terasou a zahradou. Rodinný dům se vyznačuje nejen velkoryse řešeným vnitřním prostorem, ale zejména nadstandardním vybavením (klimatizace ve všech obytných místnostech, dřevěné podlahy, zařizovací předměty, sádrové omítky,...). Rezidence Bavaria se nachází ne severní hranici Brna a je určena zájemcům, kteří touží po výjimečném a nekonvenčním bydlení v osobité atmosféře a atraktivní lokalitě, která splňuje vysoké nároky na pohodlí, infrastrukturu a všude obklopující zeleň.

Pozemek celkem: 152 m2
Zahrada: 24 m2
Venkovní terasa: 46 m2
Zastavěná plocha: 82 m2
Užitná plocha RD: 208 m2

Dispozice:
1.PP: zádveří (3,4 m2), garáž (61,7 m2)
1.NP: hala (11,2 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (49,7 m2), komora (1,9 m2), technická místnost s WC (5,2 m2), venkovní terasa (32,0 m2)
2.NP: chodba se schodištěm (11,6 m2), pokoj (14,7 m2), pokoj (13,3 m2), pokoj (13,1 m2), šatna (3,7 m2), koupelna s WC
(9,1 m2), balkon (9,0 m2)

Máte zájem o bližší informace?

3533

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?