nabízí, prodej, rodinné domy Moravské Málkovice 173

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
150 m²
Zastavěná plocha
222 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Moravské Málkovice 682 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
6990000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s užitnou plochou cca 150 m2. Dům prošel rekonstrukcí a je připraven přivítat nového majitele.
Dům se nachází v obci Moravské Málkovice, které jsou vzdáleny 9 kilometrů od Vyškova, 30 kilometrů od Kroměříže a 40 kilometrů od Brna. Na dálnici se dostane za pouhé 4 kilometry.
Dům je jednopatrový se sedlovou střechou s obytným podkrovím. Ve dvoře má několik přístaveb, celková zastavěná plocha a nádvoří je o výměře 222 m2, na které navazuje prostorná zahrada o výměře 503 m2.
Dům disponuje jedním podlažím a obytným podkrovím. Do domu se vchází přes průjezd, kde pohodlně zaparkujete jedno vozidlo. Z průjezdu vstoupíte do chodby s komorou, dále pak do kuchyně s jídelnou o velikosti cca 25 m2, koupelny se sprchovým koutem a WC o výměře cca 7 m2. Na druhé straně vstupní chodby, naproti kuchyni se nachází obývacího pokoje o výměře cca 27 m2.
Schodištěm se dostanete do patra, které je tvořeno dvěma pokoji o výměrách cca 20 m2. Ty jsou doplněny druhou koupelnou, včetně vany a WC o výměře cca 5 m2. Z podkroví se dostanete na pochozí terasu nad kuchyní a dále do zahrady.
Rodinný dům je v zrekonstruovaném a udržovaném stavu. Okna jsou plastová, vytápění je řešeno plynovým kotlem. Elektřina prošla rekonstrukcí. Dům není podsklepený
Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.
Dům je připraven k okamžitému nastěhování. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Máte zájem o bližší informace?

7287

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.