Komerční pozemek 35 000 m2 ve frekventované lokalitě

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
35081 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (komerční)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za měsíc

Pozemek u hlavní, velmi frekventované silnice, kudy denně projedou tisíce vozidel. Dobrá dostupnost a viditelnost z  dálnice. Plocha vhodná pro zřízení sídla společnosti či provozovny v kombinaci s výrobními, skladovými nebo kancelářskými prostory. Hledáte takové místo? Pak právě pro vás máme k pronájmu ideální pozemek. Má výměru 35 081 m2 a můžete si ho pronajmout celý, anebo po částech. Budete-li mít zájem, je možné sem umístit montované buňky a rozmístit inženýrské sítě podle vašich požadavků. Místo je vhodné pro dopravce, autosalon, autobazar, dealera techniky a těžkých strojů, ale také například pro provozovnu rychlého občerstvení. V tuto dobu se provádí úpravy povrchu a kolem pozemku povede 3D oplocení. Objekt se nachází v těsné blízkosti dálnic D1 a D2, nedaleko OBI, Avion Shopping Parku a Olympie. Líbí se vám takové místo? Zavolejte makléři o podrobnosti.

Máte zájem o bližší informace?

866

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?