Investiční byt 1+kk ve vyhledávané lokalitě v blízkosti univerzitního kampusu

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
28 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
projekt
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Rybnická
Brno 634 00
Česko

Okres
Brno-město
Cena
4046000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám byt 1+kk v 2. NP bytového domu, ve kterém se sešlo několik pozitivních věcí najednou.

Začněme lokalitou, neboť interiér si můžete kdykoliv změnit, lokalitu si vyberete jen jednou.

1. Atraktivní lokalita pro bydlení či nájem bytu
Docházková vzdálenost do obchodního centra Campus square Brno a navazující univerzitní kampus. Přitom bytový dům je umístěn do klidné lokality odhlučněné i od ulice Rybnická stávající obytnou zástavbou.
MHD doslova za rohem. Na Mendlově náměstí jste za 10 minut, v samotném centru města pak za 16 minut.

2. Dispozice bytu
Na první pohled jednoduchá dispozice, která ovšem dovoluje využít každé místo bytu - předsíň s prostorem pro vestavěnou skříň a botník; obytná místnost, kam se vejde plnohodnotná kuchyňská linka a nemusíte marně přemýšlet, kam umístit televizi.

3. Přirozené světlo v bytě
Okno v obývacím pokoji široké 2,5 m zaručuje světlost bytu, navíc na něj navazuje balkón, který je umístěn prakticky přes celou šíři bytu a rozšiřuje tak užívanou plochou. Okno je samozřejmostí také v koupelně.

4. Sklep, garážové parkovací stání, výtah, zahrada - to vše zpříjemní běžný živost v bytě.

Blízkostí univerzitního kampusu a fakultní nemocnice Bohunice je dána vysoká a přirozená poptávka po bydlení v této lokalitě. Byt může posloužit jako startovací bydlení pro mladé pracující nebo jako investice na nájem.

Spotřeba energií v bytovém domě bude velmi nízká, tomu také budou odpovídat náklady na bydlení.

Dokončení výstavby je plánované na rok 2025. Byť se to nyní zdá daleko, věřte, že to uteče velmi rychle.

Pro bližší informace nás kontaktujte. Těšíme se na vás.

Máte zájem o bližší informace?

10200

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.