Dům k rekreaci se zahradou a malým vinohradem nedaleko od Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
80 m²
Zastavěná plocha
40 m²
Podtyp pozemku
Chalupa
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Kubšice 67176
Česko

Okres
Znojmo
Cena
2300000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji bývalý vinný sklep v obci Kubšice.
Jedná se o cihlovou stavbu kterou lze využívat k rekreaci anebo k bydlení.
V 1. NP je prostorná společenská místnost s krbem, kuchyňka a vstup do zemního sklepa.
Ve 2. NP, do kterého je zatím vstup přes venkovní schodiště je podkrovní ložnice.
Za stavbou je zahrada s vinohradem, kde je pět vzrostlých meruňkových stromů a cca 140 hlav vína.
Přímo před sklepem je obecní multifunkční oplocené hřiště na tenis, nebo basket s umělým povrchem a k bezplatnému užívání, dětské hřiště a obecní rybníček, kde je povolen rybolov za poplatek.
Objekt je napojen na elektřinu, voda je z vlastní studny, platí se pouze stočné, kanalizace je obecní.
vytápění je elektrickým přímotopem, nebo krbem. Plynovod před domem.
Vhodné jak k rekreačním účelům, tak k přebudování na trvalé bydlení.
Pro více informací volejte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

3362

Magazín
Nejnovější články

Mezinárodní organizace Docomomo International ocenila v rámci nejlepších rekonstrukcí moderních architektonických děl z celého světa za posledních 12 let brněnskou vilu Tugendhat. Její opravu realizovanou v letech 2010–2012 odborníci označili za „mimořádně provedenou“.  Památka získala ocenění i v kategorii Open House.

Léto končí a s ním odchází i poslední teplé dny. Zajistit si v nadcházející chladnější polovině roku v našich příbytcích teplo rodinného krbu, by mělo být prioritou. Jak je to s topnou sezónou a nač zaměřit pozornost při kontrole topné soustavy?

To, že Dominikánské náměstí čekají změny v podobě nového vodního prvku, není v Brně žádnou novinkou. Jeho vzhled i výběr se v jihomoravské metropoli řeší dlouhodobě. Své vítěze již má architektonicko-výtvarná soutěž, ze které vzejde finální podoba okrasy někdejšího Rybího trhu. Vítězný vodní prvek však budí u mnoha Brňanů rozpaky.

Mendlovo náměstí se brzy promění. Rekonstrukce se dotkne veřejného prostranství významného brněnského dopravního uzlu a přinést by prostoru měla především vyšší komfort. Společnost PK OSSENDORF požádala v zastoupení města Brna o vyjádření k dokumentaci pro společné územní a stavební řízení na první fázi úpravy.

Instalace povinná nejdříve od příštího roku a od roku 2027 pak jejich výhradní používání. O čem je řeč? O dálkově odečitatelných měřidlech. Nové měřiče tepla a chladu, vodoměry na teplou vodu či indikátory na radiátorech umožní český domácnostem například mnohem častěji dostávat informace o své spotřebě.

Komplex Centropolis. Takový název ponese nový polyfunkční objekt, který nabídne bytové jednotky, obchody i kanceláře. Vyroste na Nových Sadech.