Cihlový byt 3+1, 61 m2 v osobním vlastnictví na ulici Sochorova ve Vyškově

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
62 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Sochorova
Vyškov 0
Česko

Okres
Vyškov
Cena
3700000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej bytu o dispozici 3+1 na ulici Sochorova ve Vyškově. Byt se nachází ve 3. podlaží cihlového bytového domu postaveného v roce 1967.
Dům prošel kompletní revitalizací, je zateplen, jsou zde nové stupačky, okna, lodžie. Byt je v dobrém stavu, má cihlové jádro, byla instalována nová kuchyně. Náleží k němu prostorný zděný sklep. Výhodou je též bezproblémové parkovaní u domu.
V dnešní době jsou velmi příjemné i měsíční náklady, které činí 2.800,- Kč plus inkaso zahrnující elektřinu a plyn na vaření.

Sídliště Sochorova bylo postaveno koncem šedesátých let minulého století. To znamená, že mezi domy je vzrostlá zeleň. Místním se zbudováním řady posezení podařilo vytvořit takřka domácí prostředí. Sídliště se nachází na okraji města. Kolem vede cyklistická stezka, po které se během pár minut dostanete do malebného okolí města. Pro rodiny s malými dětmi je výhodou blízké dětské hřiště, mateřské škola a také škola základní.
Nedaleko od domu je zastávka MHD, pěší dostupnost centra je 10 minut.
Pro další informace či zájem o prohlídku kontaktujte makléřku.

Máte zájem o bližší informace?

8314

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.