Bytová jednotka 1+kk, 34.40m2 s balkonem - bytový komplex POD CHVALOVKOU - B

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
34 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Lišejníková
Brno 641 00
Česko

Okres
Brno-město
Cena
4262000 Kč
za nemovitost

Doprodej posledních volných bytových jednotek s výhledem do zeleně, v bytovém komplexu POD CHVALOVKOU, ve výstavbě přímo od investora.
Možnost nastěhování v blízkém časovém horizontu. S dokončením a kolaudací se počítá v prosinci 2022.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 1+kk, o celkové ploše 34.40m2, která se nachází v 2.NP moderního bytového domu s výtahem. V ceně bytové jednotky je sklepní kóje.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m2 a balkon 4.50m2, chodba 4.64m2, koupelna s WC 5.12m2.
Orientace jednotky na V.

K dispozici jsou v tomto bytovém domě další jednotky 1+kk:
Jednotka 1+kk v 3.NP s balkonem a celkovou plochou 40.80m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m2 a balkonem 10.90m2, chodba 4.64m2, koupelna s WC 5.12m2.

Jednotka 1+kk v 3.NP nebo 4.NP s balkonem a celkovou plochou 34.10m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem 19.59m2 a balkonem 4.20m2, chodba 4.64m2, koupelna s WC 5.12m2 a sklep.

Jednotka 1+kk(ateliér) v 1.NP s terasou a celkovou plochou 57.35m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem 24.95m2 a terasou 17.50m2, chodba 7.54m2, koupelna s WC 4.53m2 a sklep.

Bytová jednotka bude vybavena zařizovacími předměty koupelny a WC, kdy je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Bytový komplex POD CHVALOVKOU se nachází na západní straně města Brna, na rozhraní katastrálních území městských části Bystrce a Žebětína. Tato brněnská lokalita nabízí moderní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností a na druhou stranu vyžití v blízkosti přírody. Jedná se o poslední etapu výstavby s výhledem do přírody (dále se již stavět nebude), v blízkosti Brněnské přehrady a přilehlých lesů, Žebětínského rybníka a mnoho dalšího.

Uvádíme PENB - D, avšak dle původní legislativy spadá nemovitost do kategorie B.

Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, kdy bytovou jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Prodej bytů je přímo od investora, neplatíte tedy provizi.

Pokud by jste zvažovali koupi jako investici, tak se tento byt dá bezproblémově pronajmout za částku 13.500 Kč/měsíčně + energie.

Jedná se o velmi vyhledávanou městskou část díky veškeré občanské vybavenosti, krásné přírodě a výborné infrastruktuře. Doporučujeme koupi, ať už z pohledu investice vzhledem k poloze bytu, stejně tak i pro vlastní bydlení.

Pro více informací, prohlídky či další nabídky bytových jednotek se obracejte na makléře.
Rádi také pomůžeme prostřednictvím našeho finančního poradce s nejvýhodnějším financováním Vašeho nového bydlení.

Máte zájem o bližší informace?

7285

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.