Byt 3+1 s lodžií na prodej, 77 m2 - Brno - Bohunice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
77 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Běloruská 521/14
Brno 625 00
Česko

Městská část
Brno-Bohunice
Okres
Brno-město
Cena
5590000 Kč
za nemovitost

Prodej hezkého bytu s lodžií o velikosti 3+1 na ulici Běloruská v Brně v k.ú. Bohunice. Součástí světlého bytu je vstupní chodba, tři pokoje, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelna s WC, lodžie včetně zasklení a sklepní kóje. Byt je ve velmi dobrém stavu. Byla zde provedena rekonstrukce bytového jádra a kuchyně. K dispozici je také dostatek úložných prostor.

Byt je situován v osmipodlažním revitalizovaném panelovém domě s výtahem, poblíž mateřské školy, dětského hřiště, nedaleko zastávky MHD a nákupních příležitostí. Nedaleko se nachází FN Bohunice a Campus Square. Možnost parkování u domu. Byt může být k prodeji vyklizený.

Díky dobrému hospodaření SVJ není dům zatížený žádným úvěrem. Jedná se o velmi klidné místo, s hezkým výhledem do okolí, vhodné pro rodinu, s dobrou dostupností do centra a na D1. K ceně bude připočtena provize RK. Doporučujeme prohlídku!

Dispozice: velikost: 3+1
užitná plocha bytu: 77,5 m2
výměra pokojů: 17,4 m2, 11,9 m2, 11,9 m2
výměra kuchyně: 11,2 m2, hala 11,5 m2, sklep 1,6 m2,
konstrukce: panelová; vlastnictví: osobní; podlaží: 4/8; orientace: Z, J, S;
podlahy: parkety, koberce, dlažba, PVC; nastěhování: ihned; výtah: ano;
náklady na byt: 5.165,- Kč/měsíc + el. a plyn;

Vybavení: kuchyňská linka, zařízení koupelny a WC, plastová okna, sklep.

Máte zájem o bližší informace?

8307

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.