Byt 2+kk na pronájem, 43 m2 - Brno - Stránice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+kk
Obytná plocha
43 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Rudišova 481/14
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
13500 Kč
za měsíc

Pronájem cihlového bytu o velikosti 2+kk (cca 43 m2) v nejžádanější brněnské lokalitě k.ú. Stránice.
Byt se nachází v 1. NP bytového domu na ulici Rudišova od významného brněnského architekta Jindřicha Kumpošta. Jedná se o velmi klidnou lokalitu v těsné blízkosti Kraví hory. V okolí koupaliště, restaurace, hvězdárna, pošta, park, obchod atd. Výborná dostupnost do centra (cca 7 minut tramvají do přímého centra).

Součástí bytu je vstupní hala, obývací pokoj s kuchyní, ložnice se šatnou, koupelna, WC a sklep. Ohřev teplé vody a vytápění přes vlastní plynový kotel. Byt se pronajímá nezařízeny. Byt bude k dispozici od 11.9.2023. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemníka na základě jím zvolených kritérií. Maximálně pro 2 osoby. Cena 13.500, -Kč nájemné + 4.000, -Kč zúčtovatelné zálohy na energie a služby + vratná kauce 20.000, - Kč + provize RK.

Máte zájem o bližší informace?

9769

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.