Byt 2+kk (46 m2) se zahradou, na ulici Jírovcova, v Brně - Kohoutovicích.

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+kk
Obytná plocha
46 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Jírovcova 765/46
Brno 623 00
Česko

Městská část
Brno-Kohoutovice
Okres
Brno-město
Cena
13900 Kč
za měsíc

K pronájmu nabízíme zděný byt o dispozici 2+kk, který je umístěn v klidné slepé ulici u lesa v Brně – Kohoutovicích na ulici Jírovcova. Byt je umístěn v přízemí domu se třemi byty a má vlastní vchod z ulice. U domu je zahrada, kterou lze využívat k posezení i pěstování plodin.
Celková podlahová plocha bytu činí 46,1 m2. Z předsíně bytu se vstupuje do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (20 m2) a koupelny vybavené vanou, umyvadlem a toaletou. Ložnice (12 m2) je přístupná z obývacího pokoje. Součástí bytu je rovněž komora (3,2 m2), přístupná ze vstupní chodby. Okna bytu jsou orientována jihovýchodním směrem do zahrady. K dispozici je společná prádelna vybavená pračkou a sušičkou.
Byt není vybavený nábytkem. Nyní se instaluje nová kuchyňská linka vybavená dvoukolovou elektrickou varnou deskou, elektrickou troubou a lednicí. Místnosti jsou vybavené svítidly a jsou nově vymalované. Na podlahách pokojů jsou položeny nové koberce, v předsíni a kuchyni je laminátová podlaha.
Dům je situován v klidném místě v blízkosti lesa. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - nákupní středisko, lékařské ordinace, knihovna, restaurace, plavecký bazén, sportovní centrum a dětská hřiště. Od domu je rychlé spojení do centra města, na dálnici i k Univerzitnímu kampusu v Bohunicích, v blízkosti je zastávka MHD.
Byt bude volný k nastěhování od 1.10.2023 a je zde možnost dlouhodobého nájmu. Kauce je ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Leona Šnajdarová
Mgr. Leona Šnajdarová

9811

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.