Byt 1+kk v klidné části Brna – v Kohoutovicích na ulici Libušino údolí

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
31 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Libušino údolí 675/158
Brno 623 00
Česko

Městská část
Brno-Kohoutovice
Okres
Brno-město
Cena
8900 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk, který je umístěný v 6. patře panelového bytového domu s výtahem, na ul. Libušino údolí v Brně – Kohoutovicích.
Celková podlahová plocha bytu činí 31 m2, k bytu náleží sklepní kóje. Byt je orientován jihozápadním směrem s hezkým výhledem do zeleně lesa a je díky své poloze dobře osvětlen.
Byt nově vymalován a je vybaven kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem, pračkou a osvětlovacími tělesy. Na podlaze v pokoji je položena laminátová plovoucí podlaha. V koupelně je umístěna malá vana, umyvadlo a toaleta.
V bytovém domě, ve kterém se byt nachází, byla provedena celková regenerace. Dům je situován ve vyhledávané lokalitě Brna s dobrou dopravní dostupností do centra (10 min) v přímém sousedství lesní obory Holedná. V nejbližším okolí bytu je veškerá občanská vybavenost (nákupní středisko, restaurace, sportoviště, knihovna, posilovna, lékařské ordinace, krytý plavecký bazén).
Kauce je ve výši jednoho měsíčního nájemného. Internetové připojení si hradí nájemce na vlastní náklady.
Byt je ihned volný k nastěhování a je zde možnost dlouhodobého nájmu.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Leona Šnajdarová
Mgr. Leona Šnajdarová

8292

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.