Byt 1+kk na prodej, 24m ² Brno - Černovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
24 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Bolzanova
Brno 618 00
Česko

Okres
Brno-město
Cena
2450000 Kč
za nemovitost

Prodej moderního útulného bytu o velikosti 1+kk se spací galerií na ulici Bolzanova v k.ú. Brno - Černovice. Jedná se o klidnou boční ulici s výbornou dopravní dostupností do centra, což z něj činí ideální místo pro pohodlný život.

Součástí pěkného bytu je hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem, spací patro (výška 1,46 m), samostatná koupelna a WC a sklepní box. Byt je situovaný v nízkopodlažním cihlovém domě.

V současné době je byt pronajatý, ale máte možnost převzít nájemníky, pokud to bude pro vás vhodné. S ohledem na legislativní požadavky je uváděna energetická náročnost třídy G.

Jedná se o zajímavé startovací bydlení nebo dobrou investiční příležitost (nízké náklady na bydlení). Bližší informace v RK. K ceně bude připočtena provize RK.

Dispozice: velikost: 1+kk;
celková výměra bytu: 24,6 m2;
Výměry: pokoj: 13,4 m2, galerie: 9 m2, koupelna: 1,2 m2, sklep: 1 m2
konstrukce: cihlová, vlastnictví: osobní; podlahy: plovoucí, dlažba;
samostatná měřidla: ano; nastěhování: dohodou;
náklady na byt: 465,- Kč/měsíc + elektřina;
podlaží: 1/3; vybavení: dohodou.

Máte zájem o bližší informace?

9756

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.