Byt 1+1 s balkonem na pronájem, 47 m2 - Kuřim

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
1+1
Obytná plocha
47 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nádražní 1261/3
Kuřim 664 34
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
10500 Kč
za měsíc

Pronájem velmi pěkného bytu 1+1 s balkonem v lokalitě Brno-Kuřim o celkové výměře 47 m2. Prostorný byt se nachází ve 9. NP bytového domu s výtahem na ulici Nádražní a poskytuje krásný výhled okolí. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s dobrou dostupností do Brna. Byt se pronajímá nevybavený.

Při vstupu do bytu se nacházíme v chodbě, ze které je vstup do dalších prostor. Kuchyně je vybavenou novější kuchyňskou linkou (digestoř, sporák) s barovým posezením a dvěma židličkami. Ložnice má vstup na balkon. Koupelna a toaleta prošli zdařilou rekonstrukcí. V koupelně je možnost připojení pračky. K bytu přináleží i sklepní kóje. Byt se pronajímá nevybavený.

V okolí je veškerá občanská vybavenost, wellness centrum, sportovní stadion a příroda. Byt bude k nastěhování k 1.1.2023. Byt je vhodný maximálně pro 2 pracující osoby. CIzince, zvířata a zřízení TP si majitel nepřeje. Další po dohodě. Cena nájemného 10.500 Kč + zálohy na služby 3.500 Kč. Kauce ve výši 15.000, - Kč.

Máte zájem o bližší informace?

7332

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.